SIT9365AC-4E2-33N150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-33N150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
150 MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Strip
Base Resonator :
MEMS
Output :
HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C