SIT9365AC-4E2-33N125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-33N125.000000
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Oscillators
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Output :
HCSL
Base Resonator :
MEMS
Function :
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
125 MHz