SIT9365AC-4E2-33E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-33E50.000000
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ HCSL
Frequency :
50 MHz
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Output :
HCSL
Spread Spectrum Bandwidth :
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)