SIT9365AC-4E2-33E30.720000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-33E30.720000
Description
MEMS OSC XO 30.7200MHZ HCSL
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Base Resonator :
MEMS
Frequency :
30.72 MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package :
Strip
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V