SIT9365AC-4E2-33E25.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-33E25.000000
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCSL
Active
Output :
HCSL
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Base Resonator :
MEMS
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
25 MHz
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Function :
Enable/Disable
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
3.3V