SIT9365AC-4E2-33E155.520000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-33E155.520000
Description
MEMS OSC XO 155.5200MHZ HCSL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Package :
Bulk
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Obsolete
Series :
Voltage - Supply :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
155.52 MHz