SIT9365AC-4E2-30N250.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-30N250.000000
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ HCSL
Output :
HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3V
Function :
Frequency :
250 MHz