SIT9365AC-4E2-30N25.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-30N25.000000
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
3V
Frequency :
25 MHz
Output :
HCSL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±25ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)