SIT9365AC-4E2-30N125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-30N125.000000
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Frequency :
125 MHz
Output :
HCSL
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Function :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±25ppm
MEMS
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
3V