SIT9365AC-4E2-30E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-30E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Oscillators
Base Resonator :
MEMS
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Spread Spectrum Bandwidth :
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Package :
Strip
Frequency :
200 MHz
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Type :
XO (Standard)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
3V