SIT9365AC-4E2-30E153.600000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-30E153.600000
Description
MEMS OSC XO 153.6000MHZ HCSL
Spread Spectrum Bandwidth :
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
153.6 MHz
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3V
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)