SIT9365AC-4E2-30E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-30E125.000000
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3V
Function :
Enable/Disable
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
125 MHz
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C