SIT9365AC-4E2-28N325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-28N325.000000
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.8V
SiT9365, Elite Platform™
Function :
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
325 MHz