SIT9365AC-4E2-28E212.500000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-28E212.500000
Description
MEMS OSC XO 212.5000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
2.8V
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
SiT9365, Elite Platform™
Function :
Enable/Disable
Frequency :
212.5 MHz