SIT9365AC-4E2-25N25.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-25N25.000000
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCSL
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
25 MHz
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Active
Function :
Package :
Strip
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
2.5V