SIT9365AC-4E2-25N133.333333
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-25N133.333333
Description
MEMS OSC XO 133.333333MHZ HCSL
XO (Standard)
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
133.333333 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
2.5V