SIT9365AC-4E2-25E155.520000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E2-25E155.520000
Description
MEMS OSC XO 155.5200MHZ HCSL
Oscillators
Output :
HCSL
Frequency :
155.52 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
2.5V