SIT9365AC-4E1-33N325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-33N325.000000
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
325 MHz
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
HCSL
Voltage - Supply :
3.3V