SIT9365AC-4E1-33N250.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-33N250.000000
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ HCSL
Absolute Pull Range (APR) :
Output :
HCSL
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
250 MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)