SIT9365AC-4E1-33E325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-33E325.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
325 MHz
XO (Standard)
Output :
HCSL
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Voltage - Supply :
3.3V