SIT9365AC-4E1-33E150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-33E150.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Oscillators
Output :
HCSL
Package :
Strip
Spread Spectrum Bandwidth :
Base Resonator :
MEMS
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
150 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C