SIT9365AC-4E1-30N75.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-30N75.000000
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ HCSL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
75 MHz
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
HCSL
Function :
Voltage - Supply :
3V