SIT9365AC-4E1-30N150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-30N150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Active
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
150 MHz
Package :
Strip
Voltage - Supply :
3V
SiT9365, Elite Platform™
Output :
HCSL
Function :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Base Resonator :
MEMS
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C