SIT9365AC-4E1-28E325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-28E325.000000
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
2.8V
Frequency Stability :
±20ppm
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Output :
HCSL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Function :
Enable/Disable
Frequency :
325 MHz