SIT9365AC-4E1-28E30.720000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-28E30.720000
Description
MEMS OSC XO 30.7200MHZ HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Frequency :
30.72 MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
2.8V
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C