SIT9365AC-4E1-28E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-28E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
2.8V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
HCSL
Type :
XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth :
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
200 MHz
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)