SIT9365AC-4E1-28E150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-28E150.000000
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
150 MHz
Voltage - Supply :
2.8V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C