SIT9365AC-4E1-28E133.333333
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-28E133.333333
Description
MEMS OSC XO 133.333333MHZ HCSL
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency :
133.333333 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Package :
Strip
Output :
HCSL
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
2.8V