SIT9365AC-4E1-25N200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-25N200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Strip
Output :
HCSL
Frequency :
200 MHz
MEMS
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Mounting Type :
Surface Mount
Function :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C