SIT9365AC-4E1-25N100.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4E1-25N100.000000
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
100 MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Package :
Strip
Function :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Active
Output :
HCSL
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C