SIT9365AC-4B2-30N150.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4B2-30N150.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 150.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Function :
Frequency :
150 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)