SIT9365AC-4B2-30E125.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4B2-30E125.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL
Voltage - Supply :
3V
Frequency :
125 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C