SIT9365AC-4B2-30E100.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4B2-30E100.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Oscillators
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency :
100 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
3V