SIT9365AC-4B2-28E325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4B2-28E325.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ HCSL
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
2.8V
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
325 MHz