SIT9365AC-4B2-28E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4B2-28E200.000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
2.8V
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
200 MHz