SIT9365AC-4B1-33E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-4B1-33E50.000000
Package / Case
48-WFQFN Exposed Pad
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ HCSL
Package / Case :
48-WFQFN Exposed Pad
Number of Inputs :
3
Output Type :
CML
Package :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status :
Active
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V
Number of Outputs :
1
Series :
Automotive, AEC-Q100
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
50 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Absolute Pull Range (APR) :
Data Rate :
3.12Gbps
Input Type :
CML
Output :
HCSL
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)