SIT9365AC-2E3-30N75.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E3-30N75.000000
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS
Frequency Stability :
±50ppm
Package :
Strip
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Frequency :
75 MHz
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)