SIT9365AC-2E3-25E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E3-25E50.000000
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS
Frequency :
50 MHz
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
2.5V