SIT9365AC-2E3-25E200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E3-25E200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Package :
Strip
Series :
SiT9365, Elite Platform™
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency :
200 MHz
Frequency Stability :
±50ppm