SIT9365AC-2E2-33N300.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E2-33N300.000000
Description
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVDS
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVDS
Function :
Type :
XO (Standard)
Frequency :
300 MHz