SIT9365AC-2E2-33N200.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E2-33N200.000000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
MEMS
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±25ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Package :
Strip
Function :
Frequency :
200 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)