SIT9365AC-2E2-33E75.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E2-33E75.000000
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS
Oscillators
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Frequency :
75 MHz