SIT9365AC-2E2-33E325.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E2-33E325.000000
Description
MEMS OSC XO 325.0000MHZ LVDS
Oscillators
Product Status :
Active
Output :
LVDS
Package :
Strip
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Base Resonator :
MEMS
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
325 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Voltage - Supply :
3.3V