SIT9365AC-2E2-33E250.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E2-33E250.000000
Description
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVDS
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Package :
Strip
Function :
Enable/Disable
Product Status :
Active
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
250 MHz