SIT9365AC-2E2-30E50.000000
Mfr.Part #
SIT9365AC-2E2-30E50.000000
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS
Package :
Strip
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Product Status :
Active
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
3V
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
50 MHz