SI5397A-A10084-GM
Mfr.Part #
SI5397A-A10084-GM
Description
IC JITTER ATTENUATOR
Telecom IC Type :
PCM JITTER ATTENUATOR
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
SI5397A-A10084-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5397A-A10084-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5397A-A10084-GM Overview
SI5397A-A10084-GM Features
SI5397A-A10084-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD