SI5395P-A12575-GMR
Mfr.Part #
SI5395P-A12575-GMR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
64-VFQFN Exposed Pad
Datasheet
Download
Description
SINGLE PLL JITTER ATTENUATOR WIT
Product Category :
Circular MIL Spec Connector
Frequency - Max :
25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 322.265625MHz, 625MHz, 644.53125MHz
Type :
Clock Multiplier, Jitter Attenuator
Number of Circuits :
1
Output :
CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Mounting Type :
Surface Mount
Divider/Multiplier :
Yes/No
Packaging :
Reel
Input :
LVCMOS, Crystal
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
PLL :
yes
Series :
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package :
Tape and Reel (TR)
Ratio - Input:Output :
4:12
Supplier Device Package :
64-QFN (9x9)
Brand :
Glenair
Product Type :
Circular MIL Spec Connector
Subcategory :
Circular Connectors
Glenair
Package / Case :
64-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Active
Skyworks Solutions, Inc. SI5395P-A12575-GMR
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5395P-A12575-GMR Overview
SI5395P-A12575-GMR Features
SI5395P-A12575-GMR Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD