SI5395B-A10167-GM
Mfr.Part #
SI5395B-A10167-GM
Description
IC JITTER ATTENUATOR
uPs/uCs/Peripheral ICs Type :
CLOCK GENERATOR, PROCESSOR SPECIFIC
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Factory Lead Time :
6 Weeks
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
40
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Datasheets
SI5395B-A10167-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5395B-A10167-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers+Skyworks Solutions, Inc.+SI5395B-A10167-GM Overview
SI5395B-A10167-GM Features
SI5395B-A10167-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD