SI5394P-A12576-GM
Mfr.Part #
SI5394P-A12576-GM
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
QFN-44
Datasheet
Download
Description
SINGLE PLL JITTER ATTENUATOR WIT
Operating Supply Current :
120 mA
Packaging :
Tray
Series :
Frequency - Max :
25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 625MHz
Number of Circuits :
1
Differential - Input:Output :
Yes/Yes
Ratio - Input:Output :
4:4
Number of Outputs :
4 Output
PLL :
yes
Type :
Jitter Cleaner
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Supplier Device Package :
44-QFN (7x7)
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Divider/Multiplier :
Yes/No
Package / Case :
QFN-44
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Mounting Type :
Surface Mount
Package :
Tray
Input Level :
LVCMOS
Product Status :
Active
Product :
Clock Jitter Attenuator
Output :
CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Output Level :
Input :
LVCMOS, Crystal
Mounting Style :
SMD/SMT
Datasheets
SI5394P-A12576-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5394P-A12576-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers+Skyworks Solutions, Inc.+SI5394P-A12576-GM Overview
SI5394P-A12576-GM Features
SI5394P-A12576-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD