SI5394P-A10075-GM
Mfr.Part #
SI5394P-A10075-GM
Description
IC JITTER ATTENUATOR
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
40
uPs/uCs/Peripheral ICs Type :
CLOCK GENERATOR, PROCESSOR SPECIFIC
Packaging :
Tray
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
SI5394P-A10075-GM
Skyworks Solutions, Inc. SI5394P-A10075-GM
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SI5394P-A10075-GM Overview
SI5394P-A10075-GM Features
SI5394P-A10075-GM Applications
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD